Instalace bílých plastových dveří u RD - Zlín

K novým oknům si u nás majitel jednoho domku ve Zlíně objednal bílé plastové vchodové dveře Trocal 76. Zvolil dveřní výplň Perito tvořenou trojsklem.
U venkovních vstupních dveří Trocal je použit 5komorový rám se stavební hloubkou 70 mm a 4komorové zesílené dveřní křídlo 70 mm. Dveře splňují třídu vodotěsnosti 2A/3A, třídu zatížení větrem C2 a třídu vzduchotěsnosti 2/3. Zákazník ze Zlína zvolil univerzální a nejlevější bílou barvu, dveře Trocal ale nabízíme ve zhruba třiceti barvách a dekorech. 

 
Instalace bílých plastových dveří s výplní Perito
Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.