Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Instalace bílých plastových dveří u RD - Zlín

K novým oknům si u nás majitel jednoho domku ve Zlíně objednal bílé plastové vchodové dveře Trocal 76. Zvolil dveřní výplň Perito tvořenou trojsklem.
U venkovních vstupních dveří Trocal je použit 5komorový rám se stavební hloubkou 70 mm a 4komorové zesílené dveřní křídlo 70 mm. Dveře splňují třídu vodotěsnosti 2A/3A, třídu zatížení větrem C2 a třídu vzduchotěsnosti 2/3. Zákazník ze Zlína zvolil univerzální a nejlevější bílou barvu, dveře Trocal ale nabízíme ve zhruba třiceti barvách a dekorech. 

 
Instalace bílých plastových dveří s výplní Perito
Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.
Dále bych také chtěla ještě za provedenou práci poděkovat montážním pracovníkům, byla jsem spokojená za nekonfliktní a perfektně provedenou práci pana Hurbana a pana Buchty. A i vaší firmě za kvalitně vyrobená okna. Velice děkuji.
Marcela V