Financování plastových oken na splátky, úvěry

Hello Bank

Pokud chcete vyměnit okna ve Vaší nemovitosti a nemáte potřebnou sumu na kompletní zajištění prací, nabízíme Vám ve spolupráci s poskytovatelem BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod (dále jen Hello Bank!) možnost zajištění spotřebitelského úvěru až do výše 300 000 Kč. Možnosti financování si můžete zjistit bez čekání v online aplikaci HELLO bank vyplněním žádosti o spotřebitelský úvěr.

Před samotnou žádostí o úvěr si u nás vyžádejte cenovou nabídku na Vaši realizaci, abyste znali celkovou cenu realizace a tedy i potřebnou výši úvěru.

Postup žádosti o spotřebitelský úvěr:

  1. Vyplníte požadované parametry úvěru na: https://www.cetelem.cz/iframe/index.php/predschvaleny-uver/2184323 (systém Vám vypočítá výši měsíčních splátek i celkovou výši úvěru, který budete splácet).
  2. Vyplníte ostatní náležitosti úvěru pro identifikaci žadatele.
  3. Po odeslání zadaných informací proběhne schvalování úvěru u poskytovatele a po schválení úvěru obdržíte autorizační kód úvěrové smlouvy.
  4. S autorizačním kódem kontaktujete poskytovatele úvěru na telefonu 731 429 722.
  5. Po dohodě Vám poskytovatel odešle smlouvu k úvěru.

S podepsanými smluvními dokumenty a autorizačním kódem, se vydáte na naši pobočku (je nutné vzít s sebou Občanský průkaz), kde proběhne ověření Vaší totožnosti, a naši pracovníci s naším podpisem a ověřením tuto smlouvu odešlou poskytovateli úvěru a ten následně uvolní smluvní částku úvěru.

Ke stažení: