Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Financování plastových oken na splátky, úvěry

Rádi byste vyměnili okna ve svém bytě, ale nemáte k dispozici potřebnou částku? Máme pro Vás skvělou zprávu. Nemusíte chodit do banky a zřizovat si půjčku s vysokými úroky. U nás zakoupíte okna i dveře na splátky bez navýšení. Vše na jednom místě a za skvělých podmínek.

Plastová okna na splátky – snadno a rychle

Paní Jana na výměnu plastových oken na svém domě potřebovala 48 700 Kč. Po vytvoření cenové nabídky nemusela zklamaně odejít domů, přestože takovou částku k dispozici neměla. Nabídli jsme jí možnost zakoupit okna na splátky, aniž by zaplatila o korunu navíc.

Při podpisu smlouvy neplatila nic. Splátky si rozložila na 20 měsíců. Z nových plastových oken se mohla radovat do 5 týdnů od objednání a nyní splácí 2 435 korun měsíčně.

Výše úvěru = cena oken:48 700 Kč
Měsíční splátka:20 x 2 435 Kč

Podmínky financování:

 • Rozložení splátek: 10 nebo 20 měsíců
 • Možnost předčasného splacení bez sankcí
 • Pro zakázky od 2 500 do 400 000 Kč
 • Sjednání úvěru přímo na pobočce Oknostylu
 • Ke sjednání půjčky stačí 1 doklad totožnosti
 • Podmínky platné k 1. 12. 2019. O aktuálních podmínkách se informujte na našich pobočkách

A co pro nákup na splátky musíte udělat?

1) Uvést při nákupu do poznámky „Mám zájem o nákup na splátky“

+
2) Přijít osobně na prodejnu s platným průkazem totožnosti:

K žádosti o úvěr nutno doložit:
 • Při osobním odběru zboží do 80 000 Kč: platný doklad totožnosti
 • Při osobním odběru zboží nad 80 000 Kč: platný doklad totožnosti, doklad ověřující adresu bydliště, doklad pro ověření příjmu
 • Při zaslání zboží do 80 000 Kč na adresu: kopie platného dokladu totožnosti, kopie druhého platného dokladu totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz, průkaz TP, ZTP, ZTP/P), kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele (výpis z účtu nebo smlouva o zřízení účtu)
 • Při zaslání zboží nad 80 000 Kč na adresu: vše viz předchozí bod + doklad prokazující adresu bydliště a doklad pro ověření příjmu
Nemůžete splácet plastová okna? Pojistěte se proti rizikům

Paní Jana je samoživitelka a má strach, že jí nemoc nebo úraz zabrání chodit do práce a nebude mít peníze na splácení úvěru. Jelikož nemá nikoho, kdo by jí s touto situací pomohl, s žádostí o úvěr si rovnou sjednala pojištění schopnosti splácet.

Výhody sjednané pojistky pro případ nečekaných situací:
 • Platba pojistky je zahrnuta ve splátce úvěru
 • Pojištění až čtyř rizik (pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí, pojištění odcizení věci a pojištění Home Assistance)
 • Nastavení splátek dle vlastních možností
 • Bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů
Kolik stojí pojištění proti rizikům neschopnosti splácet úvěr?
 • Úhrada pojištění v základní verzi: 4,99 % z měsíční splátky úvěru.
 • V rozšířené verzi pojištění: 4,99 % z měsíční splátky plus 49 Kč každý měsíc po dobu splácení úvěru.

Nakoupili u nás
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy