Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Instalace PVC oken do sporthotelu v Rokytnici nad Jizerou

Jednou z větších zakázek v roce 2020 byla výměna oken ve Sporthotelu v Rokytnici nad Jizerou. Zákazník zvolil šestikomorová plastová okna PREMIUM round line, která v sobě skloubí pěkný vzhled, dobré technické parametry a přitom vychází velmi dobře cenově. Okna jsou z obou stran v čokoládově hnědé barvě, některá jsou atypického tvaru. Klient si připlatil za izolační trojskla a teplé meziskelní (distanční) rámečky, u některých oken je ornamentní zasklení.

Součástí zakázky byla také montáž PVC parapetů v barvě ořech a  dále šesti horizontálních hliníkových žaluzií Euro style Opal do oken od kuchyně. O zakázku jsme se postarali kompletně, takže jsme rovněž ekologicky zlikvidovali stará okna, demontovali dřevěné prvky, zajistili montáž SWS systému parozábran a okna zapravili, přičemž někde bylo potřeba dozdění z Porobetonu. 

  
Výměna oken v hotelu v Rokytnici nad JizerouInstalace šestikomorových plastových oken PREMIUM round lineZakázka v Rokytnici nad Jizerou
Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.
Dále bych také chtěla ještě za provedenou práci poděkovat montážním pracovníkům, byla jsem spokojená za nekonfliktní a perfektně provedenou práci pana Hurbana a pana Buchty. A i vaší firmě za kvalitně vyrobená okna. Velice děkuji.
Marcela V