Instalace PVC oken do sporthotelu v Rokytnici nad Jizerou

Jednou z větších zakázek v roce 2020 byla výměna oken ve Sporthotelu v Rokytnici nad Jizerou. Zákazník zvolil šestikomorová plastová okna PREMIUM round line, která v sobě skloubí pěkný vzhled, dobré technické parametry a přitom vychází velmi dobře cenově. Okna jsou z obou stran v čokoládově hnědé barvě, některá jsou atypického tvaru. Klient si připlatil za izolační trojskla a teplé meziskelní (distanční) rámečky, u některých oken je ornamentní zasklení.

Součástí zakázky byla také montáž PVC parapetů v barvě ořech a  dále šesti horizontálních hliníkových žaluzií Euro style Opal do oken od kuchyně. O zakázku jsme se postarali kompletně, takže jsme rovněž ekologicky zlikvidovali stará okna, demontovali dřevěné prvky, zajistili montáž SWS systému parozábran a okna zapravili, přičemž někde bylo potřeba dozdění z Porobetonu. 

  
Výměna oken v hotelu v Rokytnici nad JizerouInstalace šestikomorových plastových oken PREMIUM round lineZakázka v Rokytnici nad Jizerou
Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou pochvalu vaší pracovní partě, která mi dne 27.4.2016 montovala nová okna v bytě. Odvedli čistě a rychle profesionální práci. Jsem velmi spokojená.
Vladimíra K. Hradec Králové
Děkuji za rychle, čistě a dobře odvedenou práci při výměně oken.
Lenka M. Hradec Králové