Instalace PVC oken do sporthotelu v Rokytnici nad Jizerou

Jednou z větších zakázek v roce 2020 byla výměna oken ve Sporthotelu v Rokytnici nad Jizerou. Zákazník zvolil šestikomorová plastová okna PREMIUM round line, která v sobě skloubí pěkný vzhled, dobré technické parametry a přitom vychází velmi dobře cenově. Okna jsou z obou stran v čokoládově hnědé barvě, některá jsou atypického tvaru. Klient si připlatil za izolační trojskla a teplé meziskelní (distanční) rámečky, u některých oken je ornamentní zasklení.

Součástí zakázky byla také montáž PVC parapetů v barvě ořech a  dále šesti horizontálních hliníkových žaluzií Euro style Opal do oken od kuchyně. O zakázku jsme se postarali kompletně, takže jsme rovněž ekologicky zlikvidovali stará okna, demontovali dřevěné prvky, zajistili montáž SWS systému parozábran a okna zapravili, přičemž někde bylo potřeba dozdění z Porobetonu. 

  
Výměna oken v hotelu v Rokytnici nad JizerouInstalace šestikomorových plastových oken PREMIUM round lineZakázka v Rokytnici nad Jizerou
Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Se zakázkou od Vaší firmy jsme byli velmi spokojeni. Nad očekávání nám firma okna dodala dříve jak bylo uvedeno ve smlouvě. Jednání s p. Zahrádkou, pánem při zaměření i montážníky Vaší firmy prběhlo bez problémů. Montážníci byli moc šikovní a velice rychlí. Také velmi příjemní a slušní.
Jana T. Leleovice
Spokojenost na 100% všem vřele doporučuji.
Květoslav K. Benešov