Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Instalace PVC oken do sporthotelu v Rokytnici nad Jizerou

Jednou z větších zakázek v roce 2020 byla výměna oken ve Sporthotelu v Rokytnici nad Jizerou. Zákazník zvolil šestikomorová plastová okna PREMIUM round line, která v sobě skloubí pěkný vzhled, dobré technické parametry a přitom vychází velmi dobře cenově. Okna jsou z obou stran v čokoládově hnědé barvě, některá jsou atypického tvaru. Klient si připlatil za izolační trojskla a teplé meziskelní (distanční) rámečky, u některých oken je ornamentní zasklení.

Součástí zakázky byla také montáž PVC parapetů v barvě ořech a  dále šesti horizontálních hliníkových žaluzií Euro style Opal do oken od kuchyně. O zakázku jsme se postarali kompletně, takže jsme rovněž ekologicky zlikvidovali stará okna, demontovali dřevěné prvky, zajistili montáž SWS systému parozábran a okna zapravili, přičemž někde bylo potřeba dozdění z Porobetonu. 

  
Výměna oken v hotelu v Rokytnici nad JizerouInstalace šestikomorových plastových oken PREMIUM round lineZakázka v Rokytnici nad Jizerou
Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.