GEALAN Smoovio

GEALAN Smoovio1 2 3 4

Vlastnosti GEALAN Smoovio

Zobrazit všechny vlastnostiSkrýt ostatní vlastnosti
Počer komor4 (křídla)
Stavební hloubka150 mm (rám)
Počet těsnění2
Celkové Uwaž 0,87
Dostupné v provedení PVCGealan

Charakteristika GEALAN Smoovio

  • Inovativní systém uzavírání a těsnění posuvných křídel.
  • Izolační vlastnosti blízké PSK portálům.
  • Jednoduché ovládání
  • Jednokřídlé PSK portály ze systému Gealan Smoovio o rozměru 2000/2300 lze pořídit již za 34 920 Kč bez DPH a práce. (ceny platné k 1.6.2021)
Zobrazit celý popis a výhodySkrýt celý popis a výhody

Posuvné portály ze systému Gealan Smoovio jsou inovativním řešením na poli posuvných systémů konstruované s ohledem na dosažení co možná nejnižší výrobní ceny bez ztráty izolačních, funkčních a estetických parametrů posuvného portálu a komfortu ovládání. Díky uzavírání na principu posunu křídla v horizontální rovině směrem k rámu dochází k optimálnímu přítlaku dvou celoobvodových, nalehávkových těsnění a tím k zajištění komfortních izolačních vlastností. Systém Smoovio je osazen kováním značky Roto a základní konstrukcí a způsobem ovládání se zásadně neodlišuje od HS portálů. Konstrukčně je systém připraven pro vytváření jednokřídlých a dvoukřídlých portálů s posunem do dvou stran ve schématech A a C. Jedinou zásadní nevýhodou v porovnání s HS portály je vyšší konstrukční výška prahu nutná z důvodu vytvoření polodrážky pro přitlačení těsnění a nižší maximální rozměry a hmotnost křídel. V prahové rovině je možno práh obložit hliníkovými profily, které zabrání poškození těsnění a konstrukčního profilu rámu vlivem sešlapávání.

Náš tip!

Pod práh posuvných portálů doporučujeme používat teplý podkladní profil (Purenit, Torenit, apod.), který můžeme dodat spolu s výrobkem a výrazně zvýšit tuhost prahu.

Pro exponované plochy prahů je vhodné hliníkové obložení prahu, které lze zvolit jako systémové příslušenství.