GEALAN Smoovio

1 2 3 4
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor4 (křídla)
Stavební hloubka150 mm (rám)
Počet těsnění2
Celkové Uwaž 0,87
Dostupné v provedení PVCGealan

Charakteristika systému Gealan Smoovio

  • Inovativní systém uzavírání a těsnění posuvných křídel.
  • Izolační vlastnosti blízké PSK portálům.
  • Jednoduché ovládání
  • Jednokřídlé PSK portály ze systému Gealan Smoovio o rozměru 2000/2300 lze pořídit již za 34 920 Kč bez DPH a práce. (ceny platné k 1.6.2021)
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

Posuvné portály ze systému Gealan Smoovio jsou inovativním řešením na poli posuvných systémů konstruované s ohledem na dosažení co možná nejnižší výrobní ceny bez ztráty izolačních, funkčních a estetických parametrů posuvného portálu a komfortu ovládání. Díky uzavírání na principu posunu křídla v horizontální rovině směrem k rámu dochází k optimálnímu přítlaku dvou celoobvodových, nalehávkových těsnění a tím k zajištění komfortních izolačních vlastností. Systém Smoovio je osazen kováním značky Roto a základní konstrukcí a způsobem ovládání se zásadně neodlišuje od HS portálů. Konstrukčně je systém připraven pro vytváření jednokřídlých a dvoukřídlých portálů s posunem do dvou stran ve schématech A a C. Jedinou zásadní nevýhodou v porovnání s HS portály je vyšší konstrukční výška prahu nutná z důvodu vytvoření polodrážky pro přitlačení těsnění a nižší maximální rozměry a hmotnost křídel. V prahové rovině je možno práh obložit hliníkovými profily, které zabrání poškození těsnění a konstrukčního profilu rámu vlivem sešlapávání.

Náš tip

Pod práh posuvných portálů doporučujeme používat teplý podkladní profil (Purenit, Torenit, apod.), který můžeme dodat spolu s výrobkem a výrazně zvýšit tuhost prahu.
 
Pro exponované plochy prahů je vhodné hliníkové obložení prahu, které lze zvolit jako systémové příslušenství.
 
Schémata otevírání

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
10 smluv jsme sjednali minulý pátek s 18 okny
1 na tolika nových zakázkách jsme minulý pátek začali pracovat přímo u našich zákazníků s 1 okny
2 montáží máme za sebou za minulý pátek s 15 okny

Nakoupili u nás
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy