Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

GEALAN Smoovio

1 2 3 4
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor4 (křídla)
Stavební hloubka150 mm (rám)
Počet těsnění2
Celkové Uwaž 0,87
Dostupné v provedení PVCGealan

Charakteristika systému Gealan Smoovio

  • Inovativní systém uzavírání a těsnění posuvných křídel.
  • Izolační vlastnosti blízké PSK portálům.
  • Jednoduché ovládání
  • Jednokřídlé PSK portály ze systému Gealan Smoovio o rozměru 2000/2300 lze pořídit již za 34 920 Kč bez DPH a práce.
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

Posuvné portály ze systému Gealan Smoovio jsou inovativním řešením na poli posuvných systémů konstruované s ohledem na dosažení co možná nejnižší výrobní ceny bez ztráty izolačních, funkčních a estetických parametrů posuvného portálu a komfortu ovládání. Díky uzavírání na principu posunu křídla v horizontální rovině směrem k rámu dochází k optimálnímu přítlaku dvou celoobvodových, nalehávkových těsnění a tím k zajištění komfortních izolačních vlastností. Systém Smoovio je osazen kováním značky Roto a základní konstrukcí a způsobem ovládání se zásadně neodlišuje od HS portálů. Konstrukčně je systém připraven pro vytváření jednokřídlých a dvoukřídlých portálů s posunem do dvou stran ve schématech A a C. Jedinou zásadní nevýhodou v porovnání s HS portály je vyšší konstrukční výška prahu nutná z důvodu vytvoření polodrážky pro přitlačení těsnění a nižší maximální rozměry a hmotnost křídel. V prahové rovině je možno práh obložit hliníkovými profily, které zabrání poškození těsnění a konstrukčního profilu rámu vlivem sešlapávání.

Náš tip

Pod práh posuvných portálů doporučujeme používat teplý podkladní profil (Purenit, Torenit, apod.), který můžeme dodat spolu s výrobkem a výrazně zvýšit tuhost prahu.
 
Pro exponované plochy prahů je vhodné hliníkové obložení prahu, které lze zvolit jako systémové příslušenství.
 
Schémata otevírání

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
167 smluv jsme sjednali minulý týden s 607 okny
70 na tolika nových zakázkách jsme během posledního týdne začali pracovat přímo u našich zákazníků s 365 okny
102 montáží máme za sebou za poslední týden s 457 okny

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.