Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

GEALAN Smoovio

1 2 3 4
Zobrazit všechny vlastnosti
Počet komor4 (křídla)
Stavební hloubka150 mm (rám)
Počet těsnění2
Celkové Uwaž 0,87
Dostupné v provedení PVCGealan

Charakteristika systému Gealan Smoovio

  • Inovativní systém uzavírání a těsnění posuvných křídel.
  • Izolační vlastnosti blízké PSK portálům.
  • Jednoduché ovládání
  • Jednokřídlé PSK portály ze systému Gealan Smoovio o rozměru 2000/2300 lze pořídit již za 29 100 Kč bez DPH a práce.
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

Posuvné portály ze systému Gealan Smoovio jsou inovativním řešením na poli posuvných systémů konstruované s ohledem na dosažení co možná nejnižší výrobní ceny bez ztráty izolačních, funkčních a estetických parametrů posuvného portálu a komfortu ovládání. Díky uzavírání na principu posunu křídla v horizontální rovině směrem k rámu dochází k optimálnímu přítlaku dvou celoobvodových, nalehávkových těsnění a tím k zajištění komfortních izolačních vlastností. Systém Smoovio je osazen kováním značky Roto a základní konstrukcí a způsobem ovládání se zásadně neodlišuje od HS portálů. Konstrukčně je systém připraven pro vytváření jednokřídlých a dvoukřídlých portálů s posunem do dvou stran ve schématech A a C. Jedinou zásadní nevýhodou v porovnání s HS portály je vyšší konstrukční výška prahu nutná z důvodu vytvoření polodrážky pro přitlačení těsnění a nižší maximální rozměry a hmotnost křídel. V prahové rovině je možno práh obložit hliníkovými profily, které zabrání poškození těsnění a konstrukčního profilu rámu vlivem sešlapávání.

Náš tip

Pod práh posuvných portálů doporučujeme používat teplý podkladní profil (Purenit, Torenit, apod.), který můžeme dodat spolu s výrobkem a výrazně zvýšit tuhost prahu.
 
Pro exponované plochy prahů je vhodné hliníkové obložení prahu, které lze zvolit jako systémové příslušenství.
 
Schémata otevírání

Zobrazit
Barvy a dekory

Zobrazit
Zasklení

Zobrazit
Kování

Zobrazit
Příslušenství

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
194 smluv jsme sjednali minulý týden s 696 okny
78 na tolika nových zakázkách jsme během posledního týdne začali pracovat přímo u našich zákazníků s 410 okny
111 montáží máme za sebou za poslední týden s 581 okny

Nakoupili u nás
Se zakázkou od Vaší firmy jsme byli velmi spokojeni. Nad očekávání nám firma okna dodala dříve jak bylo uvedeno ve smlouvě. Jednání s p. Zahrádkou, pánem při zaměření i montážníky Vaší firmy prběhlo bez problémů. Montážníci byli moc šikovní a velice rychlí. Také velmi příjemní a slušní.
Jana T. Leleovice
Spokojenost na 100% všem vřele doporučuji.
Květoslav K. Benešov