Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Montáž plastových oken a parapetů na ZŠ v Prostějově

Na Základní škole Majakovského v Prostějově jsme v roce 2020 montovali plastová okna PREMIUM klasik v tmavě hnědém odstínu. Pěkně zapadnou do historického rázu budovy. Zadavatel zakázky – statutární město Prostějov – si tento profil vybralo kvůli příznivé ceně a přitom dobrým technickým a izolačním parametrům. Profil má šest komor, dvě vkládaná těsnění a ocelová výztuha je ve všech částech rámu i křídla.
Společně s okny naši technici instalovali vnitřní plastové parapety a hliníkové žaluzie Euro style Opal

 
Instalace tmavě hnědých plastových oken na ZŠ v ProstějověPoužit byl profil PREMIUM klasikŠestikomorová okna s rovným křídlem
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.