Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Montáž plastových oken a parapetů na ZŠ v Prostějově

Na Základní škole Majakovského v Prostějově jsme v roce 2020 montovali plastová okna PREMIUM klasik v tmavě hnědém odstínu. Pěkně zapadnou do historického rázu budovy. Zadavatel zakázky – statutární město Prostějov – si tento profil vybralo kvůli příznivé ceně a přitom dobrým technickým a izolačním parametrům. Profil má šest komor, dvě vkládaná těsnění a ocelová výztuha je ve všech částech rámu i křídla.
Společně s okny naši technici instalovali vnitřní plastové parapety a hliníkové žaluzie Euro style Opal

 
Instalace tmavě hnědých plastových oken na ZŠ v ProstějověPoužit byl profil PREMIUM klasikŠestikomorová okna s rovným křídlem
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Dále bych také chtěla ještě za provedenou práci poděkovat montážním pracovníkům, byla jsem spokojená za nekonfliktní a perfektně provedenou práci pana Hurbana a pana Buchty. A i vaší firmě za kvalitně vyrobená okna. Velice děkuji.
Marcela V
Dne 12.5.2017 nám Vaši zaměstnanci měnili okna.Touto cestou moc děkujeme za rychlost,kvalitu odvedené práce.Byli jsme velice spokojeni.
pan K.