Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Montáž PVC oken v dekoru ořech na budově obecního úřadu v Blažejově

Ke konci roku 2020 naši technici vyměnili okna na budově obecního úřadu v Blažejově na Jindřichohradecku. Investor vzhledem k výbornému poměru  cena/výkon zvolil plastová okna PREMIUM v provedení klasik, tedy s rovným křídlem bez okapnice. Z vnitřní strany jsou nová okna bílá, z venkovní strany je fólie imitující ořechové dřevo. Stejné barevné provedení je i na vchodových dveřích, u nichž je použit profil PREMIUM line. Do všech otvorových výplní si investor připlatil za izolační trojskla (Ug=0.6 W/m²K) a také za teplé meziskelní rámečky, které snižují riziko rosení oken.
K oknům naši pracovníci instalovali také nové parapety. Pro exteriér byly použity ohýbané hliníkové parapety v hnědé barvě. Pro interiér zákazník zvolil bílé plastové parapety, které výborně izolují, jsou odolné vůči vlhkosti a přitom jsou nejlevnější variantou. 
O zakázku jsme se postarali kompletně, tedy i včetně demontáže a likvidace starých dřevěných oken a zednických prací. 
 
Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou pochvalu vaší pracovní partě, která mi dne 27.4.2016 montovala nová okna v bytě. Odvedli čistě a rychle profesionální práci. Jsem velmi spokojená.
Vladimíra K. Hradec Králové
Děkuji za rychle, čistě a dobře odvedenou práci při výměně oken.
Lenka M. Hradec Králové