Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Právě realizujeme

Dalajková

Dalajková

10.03.2017


Srub Harasov

Srub Harasov

09.02.2017
Dříve pozastavená dřevostavba získává v rukách nového majitele zcela moderní vizi, kterou dokonale podtrhuje použití hliníkových oken.

Bytový dům Třebnouševes

Bytový dům Třebnouševes

09.02.2017
Nájemníci v tomto bytovém domě situovaném v klimaticky náročném podnebí, nedaleko našeho nejvyššího pohoří, vsadili na osvědčenou kvalitu oken PREMIUM Round line

Bytový dům, Česká Lípa

Bytový dům, Česká Lípa

09.02.2017
Rekonstrukci tohoto domu pojal jeho majitel velkoryse a s vizí co možná nejvyšších finančních úspor v budoucích nákladech na energie. V našem sortimentu si vybral plastová okna PRIME 93

Rodinný dům Odranec

Rodinný dům Odranec

19.01.2017
Nejen rekonstrukce, ale i novostavby: Kvalitní dřevěná okna z borovicového masivu v profilu THERMOLINE IV 78 s trojskly budou sloužit v rodinném domě v CHKO Žďárské vrchy.

Rodinný dům Brno

Rodinný dům Brno

19.01.2017
Pořízení kvalitních plastových oken s trojskly jako první a důležitý krok v celkové rekonstrukci vedoucí ke snížení energetické náročnosti budovy.

Střední průmyslová škola Plzeň

Střední průmyslová škola Plzeň

14.12.2016
Modernizace vzhledu a efektivita při manipulaci s okny: Výměna oken a dveří na SPŠ dopravní v Plzni přinesla nový vzhled budovy a snadnější obsluhu oken.

Bytový dům Ostrava

Bytový dům Ostrava

14.12.2016
Atypická zakázka na míru: Nové hliníkové vstupní dveře a plastová okna PREMIUM Klasik vylepšily komfort bydlení a budova získala nový vzhled.

Odbor sociálních věcí Sokolov

Odbor sociálních věcí Sokolov

14.12.2016
Výměna oken na budově městského úřadu přispěla k modernizaci budovy a snížení její energetické náročnosti.

Základní škola Ústí nad Labem

Základní škola Ústí nad Labem

14.12.2016
Kvalita a bezúdržbovost: Na Základní škole Ústí nad Labem plastová okna PREMIUM round line slouží již několik let.

Reference Sokolov

Reference Sokolov

07.12.2016
Kompletní rekonstrukce otvorových výplní bytového domu, výměna dřevěných i plastových oken, snížení energetické náročnosti domu.


Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.