Plastová střešní okna Fakro PPP

Plastová střešní okna Fakro PPP

Nezávazná kalkulace

pro dřevěná střešní okna Fakro PPP
Získat kalkulaci zdarma

Výhody a přednosti plastových střešní oken Fakro PPP

  • stálý přísun čerstvého vzduchu i při zavřeném okně
  • plast, ze kterého je produkt vyroben, je nenasákavý a vyznačuje se vysokou odolností vůči působení kyselin a rozpouštědel
Zobrazit celý popis a výhodySkrýt celý popis a výhody

Střešní okno PPP je novým produktem, ketrý je určen pro podkrovní místnosti se zvýšeným výskytem vzdušné vlhkosti, jakými jsou např. koupelny a kuchyně.

Okenní konstrukce umožňuje otevírání křídla výklopně s možností polohovaní v rozmezí od 0°do 35° nebo kyvně s možností přetočení křídla o 180°. Změnu způsobu otevírání zajišťuje důmyslný přepínací zařízení preSelect umístěny v polovině výšky okenního rámu. Okno je vybavené v horní části rámu ventilační klapkou V35.

Materiál křídla a rámu

Okno PTP je vyrobeno z vícekomorových profilů PVC bílé barvy (RAL 9010) s vnitřními pozinkovanými ocelovými výztuhami. Okno PTP je trvanlivé a odolné vůči korozi.

Zasklení

Okno je vybavené termoizolačním zasklením s teplým distančním rámečkem TGI se skladbou dvojskla 4H-16-4T a systémem tří pryžových těsnění.

Těsnění

Střešní okno je osazeno trojitým systémem těsnění, dotlačné těsnění, celoobvodové těsnění a těsnění v bočních ochranných profilech okenního rámu.

Klika

Klika bílé barvy je umístěna ve spodní části okenního křídla – změnu způsobu otevírání zajišťuje přepínač preSelect.

 

Příslušenství ke střešním oknům