Jak získat cenovou nabídku a jak se v ní orientovat

Co si připravit, než vás oslovím?

Jediné, co od vás potřebujeme, abychom se mohli pustit do práce, jsou rozměry oken, případně požadovaný způsob jejich otvírání. Díky zkušenostem našich pracovníků, jsme schopni vám na základě znalosti rozměrů stavebních otvorů nabídnout optimální konstrukční řešení oken, které kombinuje bezproblémovou funkci oken a optimální pořizovací cenu. Čím přesnější představu máte a čím přesnější zadání nám dáte, tím přesněji bude naše nabídka reflektovat vaše představy. Nebojte se zaslat nám i projektovou dokumentaci, bez problémů se v ní orientujeme.

Kde a jak mohu získat cenovou nabídku?
  • Nejrychlejší způsob jak získat cenovou nabídku, je vyplnění poptávkového formuláře na našem webu. I když zadáte pouze rozměry a počet oken, nabídneme vám vhodné řešení.
  • Kontaktujte emailem či telefonicky obchodní zástupce na vybrané pobočce.
  • Navštivte naše pracovníky na některé z našich 14 poboček po ČR. Osobní návštěva pobočky má především tu výhodu, že si můžete okna i příslušenství takříkajíc osahat a víte přesně, co kupujete.
  • Využijte centrální kontaktní e-mail oknostyl@oknostyl.cz a my už vaši poptávku předáme našim pracovníkům.
Zaslaná nabídka neodpovídá mým požadavkům. Jak ji mohu upravit?

Cenová nabídka je tak přesná, jak přesné je zadání, které nám zašlete. Pokud nabídka neodpovídá vašim představám, mějte na paměti, že naši pracovníci jsou zde pro vás. Neváhejte vyžádat si její opravy, dokud nedostanete to, co očekáváte. Jediné, co vás limituje, jsou konstrukční a bezpečnostní parametry výrobků. Pro spojení s našimi zaměstnanci použijte kontaktní údaje uvedené v hlavičce cenové nabídky.

Slevy, akce a zvýhodnění

Základní cenová politika

Základní ceny výrobků vychází z dodavatelských ceníků. Díky dlouhodobému budování spolupráce s našimi dodavateli a objemům, se kterými pracujeme, máme možnost vám nabídnout výrazné slevy. Ty se v průběhu roku mění především v závislosti na stavební sezoně. V případě, že se rozhodnete uhradit cenu zakázky předem, získáte od nás ještě další zvýhodnění ve výši 10 % na celou realizaci.

Dlouhodobé zvýhodnění

Naše společnost je zapojena do projektu Senior pasů a Rodinných pasů. Po jejich předložení je možno nárokovat si další zvýhodnění, která jsou s nimi spojena.

Krátkodobé akce

Během roku pravidelně nabízíme různá zvýhodnění, jakými je například zvýhodněná cena při společném nákupu se sousedem apod. Pro informace o těchto akcích sledujte pravidelně náš web a facebookové stránky.