Střešní okna

Dnes již téměř každý využívá pro bydlení i podkroví, a tak při stavbě či rekonstrukci přijde na řadu otázka, jaká koupit střešní okna. Pokud hledáte kvalitní výrobek za dobrou cenu, pak jste na správném místě. U nás Vám nabídneme plastová střešní okna Premium, která se na rozdíl od většiny jiných střešních oken vyznačují exkluzivním zaobleným designem profilů. Jisti si také můžete být výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi a pevností, okno má bezpečnostní kalené sklo. A to nejlepší nakonec – střešní okna Premium jsou bezúdržbová.

  • výborná tepelná a zvuková izolace
  • dlouhá životnost v řádu desítek let
  • elegantní zaoblený profil
  • vynikající poměr ceny a kvality
  • najdete u nás 12 rozměrů, které lze nakombinovat až s 5 dekory

Vyberte si ze střešních oken

Plastové střešní okno Premium

Okno je určeno do střech se sklonem od 15° do 75°. Kromě standardní bílé barvy je můžete zakoupit také v dekorech borovice, zlatý dub, mahagon a ořech.

Více o plastovém střešním oknu Premium
Dřevěné střešní okno Oknostyl

Dřevěná střešní okna Standard

Kyvné střešní okno Standard nabízí ekonomické a funkční řešení pro Vaše podkroví. Je určeno pro střechy se sklonem od 15º do 85º a všechny typy střešních krytin.

Více o dřevěných oknech Standard
Dřevěné střešní okno Oknostyl Komfort

Dřevěná střešní okna Komfort

Střešní okno KOMFORT s větrací klapkou, jež zajišťuje mikroventilaci, je určeno pro střechy se sklonem od 15º do 85º a všechny typy střešních krytin.

Více o dřevěných oknech Komfort
Dřevěné střešní okno Oknostyl  Termo Max

Dřevěná střešní okna Termo Max

Střešní okno TERMO MAX má díky zasklení Heat Mirror, třístupňovému těsnění a zateplenému rámu vynikající tepelně-izolační vlastnosti, které splňují požadavky pro nízkoenergetické a pasivní domy. Vhodné pro střechy se sklonem od 15º do 85º a všechny typy střešních krytin.

Více o dřevěných oknech Termo Max
Dřevěné střešní okno Oknostyl Termo Max Plus

Dřevěná střešní okna Termo Max plus

Střešní okna TERMO MAX plus vyniká špičkovými tepelně-izolačními vlastnostmi. Díky zasklení Heat Mirror, třístupňovému těsnění a zateplenému rámu je ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy. Vhodné pro střechy se sklonem od 15º do 85º a všechny typy střešních krytin.

Více o dřevěných oknech Termo Max Plus
Dřevěné střešní okno Oknostyl Fakro FPP

Dřevěná střešní okna Fakro FPP

Dřevěné okno FAKRO FPP preSelect ® umožňuje pootevření okenního křídla v rozsahu 0° do 35°, a nabízí se z něj tak pohodlný výhled. Okno je určeno do střech se sklonem od 15° do 55°.

Více o dřevěných oknech Fakro PPP
Plastové střešní okno Fakro

Plastová střešní okna Fakro PTP a PTP-V

Okno PTP od výrobce FAKRO má konstrukci z hliníkovo-plastového profilu. Je vhodné do podkrovních prostor, které se vyznačují zvýšeným výskytem vodních par, jako jsou koupelny nebo kuchyně. Určeno pro střechy se sklonem od 15° do 90°.

Více o dřevěných oknech Fakro PTP a PTP-V
Plastové střešní okno Fakro PPP

Plastová střešní okna Fakro PPP

Okno PPP je ideální pro místnosti se zvýšeným výskytem vlhkosti. Lze jej otevírat výklopně s možností polohovaní v rozmezí od 0°do 35° nebo kyvně s možností přetočení křídla o 180°. Vhodné do střech se sklonem od 15° do 55°.

Více o dřevěných oknech Fakro PPP
Instalace střešních oken do rodinného domu v Kuřimi

Kuřim

Dodáváme a montujeme také střešní okna.