Plastová střešní okna Fakro PTP a PTP-V

Plastová střešní okna Fakro PTP a PTP-V

Nezávazná kalkulace

pro dřevěná střešní okna Fakro PTP
Získat kalkulaci zdarma

Výhody a přednosti plastových střešních oken Fakro PTP a PTP-V

  • stálý přísun čerstvého vzduchu i při zavřeném okně
  • plast, ze kterého je produkt vyroben, je nenasákavý a vyznačuje se vysokou odolností vůči působení kyselin a rozpouštědel
Zobrazit celý popis a výhodySkrýt celý popis a výhody

Okno PTP od výrobce FAKRO má konstrukci z hliníkovo-plastového profilu. Je vhodné do podkrovních prostor, které se vyznačují zvýšeným výskytem vodních par, jako jsou koupelny nebo kuchyně. Okno je určeno do střech se sklonem od 15° do 90°.

Výklopné okno PTP je vyrobeno z vícekomorových plastových profilů PVC bílé barvy (RAL 9010), které jsou vevnitř zpevněny pozinkovanými ocelovými výztuhami. NOVINKOU je plastové okno PTP v dekoru ZLATÝ DUB s hnědou klikou. Okno PTP je trvanlivé a odolné vůči korozi.

Plast, ze kterého je produkt vyroben, je nenasákavý a vyznačuje se vysokou odolností vůči působení kyselin a rozpouštědel.

Okno v provedení PTP-V obsahuje ventilační klapku pro minimalizaci kondenzátu a pro stálý přísun čerstvého vzduchu i při zavřeném okně.

Zasklení

Okno PTP má termoizolační zasklení s teplým distančním rámečkem TGI. Jedná se o jednokomorové zasklení skladby 4H-16-4T s vnějším tvrzeným sklem a vnitřním sklem nízkoemisním s koeficientem tepelné propustnosti Uskla = 1,0 [W/m2K] podle EN 674.

Těsnění

Střešní okno je osazeno trojitým systémem těsnění, dotlačné těsnění, celoobvodové těsnění a těsnění v bočních ochranných profilech okenního rámu.

Klika

Klika bílé barvy je umístěna ve spodní části okenního křídla s možností zajištěné větrací polohy.

 

Příslušenství ke střešním oknům