Instalace oken, parapetů a žaluzií do ZŠ Bohumín - Pudlov

Podíleli jsme na 2. etapě revitalizace objektu ZŠ Bohumín - Pudlov.  Konkrétně to znamenalo montáž plastových výplní, plastových parapetů a vnitřních žaluzií Euro Style a dále zhotovení fasády a dalších souvisejících prací. 
Investor zvolil oboustranně bílá šestikomorová okna PREMIUM line s izolačními trojskly, která mají moderní funkcionalistický design rámu i křídla. Celkem jsme dodávali 97 výplní. 
 
Montáž plastových výplní, plastových parapetů a vnitřních žaluziíBílá okna PREMIUM line s izolačními trojskly
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.