Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Výměna eurooken - MěÚ Třebíč

Místo realizace: MěÚ Třebíč

Popis: V Třebíči jsme navázali na dřívější rekonstrukce a osadili jsme eurookna v profilu IV 78 s dřevěnými okapnicemi tak, aby nic nerušilo jednotný vzhled okenních rámů. Moderní a nadčasové šedé zbarvení oken působí na stavbě velmi elegantně.

Za zmínku určitě stojí skutečnost, že osvícený projektant nešel s davem, ale vyžadoval okna zhotovená z borovice. Kvalitní dřevo je pro drsné podmínky Českomoravské vrchoviny základním předpokladem pro zajištění dlouhodobé životnosti eurooken.
Někteří ponaučení investoři jdou však ještě dál, během podzimu nás čeká výměna původních smrkových eurooken v Bílovci na Moravě, za nová okna z modřínu. Původní smrková eurookna jsou po 20ti letech na odpis.

Třebíč - realizace OknostylTřebíč - realizace Oknostyl
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Dále bych také chtěla ještě za provedenou práci poděkovat montážním pracovníkům, byla jsem spokojená za nekonfliktní a perfektně provedenou práci pana Hurbana a pana Buchty. A i vaší firmě za kvalitně vyrobená okna. Velice děkuji.
Marcela V
Dne 12.5.2017 nám Vaši zaměstnanci měnili okna.Touto cestou moc děkujeme za rychlost,kvalitu odvedené práce.Byli jsme velice spokojeni.
pan K.