Výměna eurooken - MěÚ Třebíč

Místo realizace: MěÚ Třebíč

Popis: V Třebíči jsme navázali na dřívější rekonstrukce a osadili jsme eurookna v profilu IV 78 s dřevěnými okapnicemi tak, aby nic nerušilo jednotný vzhled okenních rámů. Moderní a nadčasové šedé zbarvení oken působí na stavbě velmi elegantně.

Za zmínku určitě stojí skutečnost, že osvícený projektant nešel s davem, ale vyžadoval okna zhotovená z borovice. Kvalitní dřevo je pro drsné podmínky Českomoravské vrchoviny základním předpokladem pro zajištění dlouhodobé životnosti eurooken.
Někteří ponaučení investoři jdou však ještě dál, během podzimu nás čeká výměna původních smrkových eurooken v Bílovci na Moravě, za nová okna z modřínu. Původní smrková eurookna jsou po 20ti letech na odpis.

Třebíč - realizace OknostylTřebíč - realizace Oknostyl
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.
Velmi děkuji za perfektně provedenou práci,ale i vstřícnost pracovníků.nejen,že pracovali naprosto čistě téměř bezprašně a se vším nás dokonale seznámili.Ještě máme v plánu měnit to samé okno v kuchyni a balkonové okno v obýváku,ale až později a věřte,že jinou firmu už hledat nebudeme.Ještě jednou moc děkuji a jse s pozdravem
Václav P. Poděbrady.