Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Výměna eurooken - MěÚ Třebíč

Místo realizace: MěÚ Třebíč

Popis: V Třebíči jsme navázali na dřívější rekonstrukce a osadili jsme eurookna v profilu IV 78 s dřevěnými okapnicemi tak, aby nic nerušilo jednotný vzhled okenních rámů. Moderní a nadčasové šedé zbarvení oken působí na stavbě velmi elegantně.

Za zmínku určitě stojí skutečnost, že osvícený projektant nešel s davem, ale vyžadoval okna zhotovená z borovice. Kvalitní dřevo je pro drsné podmínky Českomoravské vrchoviny základním předpokladem pro zajištění dlouhodobé životnosti eurooken.
Někteří ponaučení investoři jdou však ještě dál, během podzimu nás čeká výměna původních smrkových eurooken v Bílovci na Moravě, za nová okna z modřínu. Původní smrková eurookna jsou po 20ti letech na odpis.

Třebíč - realizace OknostylTřebíč - realizace Oknostyl
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.