Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Výměna eurooken - MěÚ Třebíč

Místo realizace: MěÚ Třebíč

Popis: V Třebíči jsme navázali na dřívější rekonstrukce a osadili jsme eurookna v profilu IV 78 s dřevěnými okapnicemi tak, aby nic nerušilo jednotný vzhled okenních rámů. Moderní a nadčasové šedé zbarvení oken působí na stavbě velmi elegantně.

Za zmínku určitě stojí skutečnost, že osvícený projektant nešel s davem, ale vyžadoval okna zhotovená z borovice. Kvalitní dřevo je pro drsné podmínky Českomoravské vrchoviny základním předpokladem pro zajištění dlouhodobé životnosti eurooken.
Někteří ponaučení investoři jdou však ještě dál, během podzimu nás čeká výměna původních smrkových eurooken v Bílovci na Moravě, za nová okna z modřínu. Původní smrková eurookna jsou po 20ti letech na odpis.

Třebíč - realizace OknostylTřebíč - realizace Oknostyl
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy