Předsazená montáž hliníkových oken v Senetářově

Stále více lidí staví pasivní domy, a tak samozřejmě i naše firma na tento trend reaguje a jsme schopni nabídnout okna vyhovující normám pro pasivní domy, a to ať zvolíte plastové, dřevěné, nebo hliníkové provedení. 

Jeden z našich zákazníků do svého domu v Senetářově zvolil posledně jmenovaný typ – hliníková okna PE 78. Ta mají špičkové izolační vlastnosti a masivní konstrukční čtyřkomorový profil dovoluje i výrobu velkoplošných oken. Barvu zákazník zvolil dnes oblíbenou antracitovou, kliky šedo-stříbrné. Protože dům byl postaven vz VPC a bylo plánováno ještě tlusté zateplení, aby okna nebyla zapadlá, byla použita předsazená montáž
Na fotografie z instalace se můžete podívat ve fotogalerii, kde jsou i fotky z již zabydleného domu. Děkujeme za poslání. 
 
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Děkuji za rychle, čistě a dobře odvedenou práci při výměně oken.
Lenka M. Hradec Králové
Chtěla bych vyjádřit poděkování za skvěle odvedenou práci, montéři se u nás opravdu dost nadřeli, ale vše za jeden den zvládli, vše po sobě uklidili a krásně to i zednicky zapravili. Tak doufám, že i materiál bude stejně kvalitní jako montáž a dlouho nám to bude sloužit. Ještě jednou díky.
S pozdravem Marie H., Modřice