Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Roman Procházka - vedoucí montáží a realizace zakázek

Mou hlavní náplní práce je organizace lidí a jejich práce. Konkrétně v sekci montáže. Vše zahrnuje plánování zakázek, jejich expedici k zákazníkovi a případně k našemu externímu partnerovi. Ještě než se zakázka vydá k zákazníkovi, je nutná komunikace se zákazníkem. Tato komunikace spočívá v dohodnutí termínu, vysvětlení postupu montáže a případně následná kontrola provedené práce.

V případě, že v průběhu montáže vzniknou nějaké nesrovnalosti, řeším jejich vznik a také odstranění jak s montéry, tak se zákazníkem. Mám na starosti veškeré montáží skupiny. Naše kmenové i externí. Ve spolupráci s obchodními zástupci také provádím nacenění komplikovanějších montážních prací. S mou prací samozřejmě souvisí i administrativa, kdy kontroluji veškeré předávací dokumenty po montážích.
 

Jak dlouho pracuji ve firmě Oknostyl?

Od roku 2013.

 

Co je mojí náplní práce?
 

  • plánování montáží a reklamací
  • řešení případně vzniklých problémů na zakázkách
  • organizace návozu zakázek externím partnerům a komunikace s nimi
  • zajišťování potřebných materiálů k realizaci zakázky
  • naceňování nestandardních prací a materiálů na zakázkách
  • kontaktování zákazníků a dohodnutí termínu výměny oken nebo termínu vyřešení reklamace
  • řešení vozového parku (opravy. atd.)
  • zajištění dovozu zakázek ke konečnému zákazníkovi
  • koordinace prací na velkoobjemových zakázkách + komunikace se stavbou

 

Kam mi můžete napsat?

montaze@oknostyl.cz


Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.