Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Roman Procházka - vedoucí montáží a realizace zakázek

Mou hlavní náplní práce je organizace lidí a jejich práce. Konkrétně v sekci montáže. Vše zahrnuje plánování zakázek, jejich expedici k zákazníkovi a případně k našemu externímu partnerovi. Ještě než se zakázka vydá k zákazníkovi, je nutná komunikace se zákazníkem. Tato komunikace spočívá v dohodnutí termínu, vysvětlení postupu montáže a případně následná kontrola provedené práce.

V případě, že v průběhu montáže vzniknou nějaké nesrovnalosti, řeším jejich vznik a také odstranění jak s montéry, tak se zákazníkem. Mám na starosti veškeré montáží skupiny. Naše kmenové i externí. Ve spolupráci s obchodními zástupci také provádím nacenění komplikovanějších montážních prací. S mou prací samozřejmě souvisí i administrativa, kdy kontroluji veškeré předávací dokumenty po montážích.
 

Jak dlouho pracuji ve firmě Oknostyl?

Od roku 2013.

 

Co je mojí náplní práce?
 

  • plánování montáží a reklamací
  • řešení případně vzniklých problémů na zakázkách
  • organizace návozu zakázek externím partnerům a komunikace s nimi
  • zajišťování potřebných materiálů k realizaci zakázky
  • naceňování nestandardních prací a materiálů na zakázkách
  • kontaktování zákazníků a dohodnutí termínu výměny oken nebo termínu vyřešení reklamace
  • řešení vozového parku (opravy. atd.)
  • zajištění dovozu zakázek ke konečnému zákazníkovi
  • koordinace prací na velkoobjemových zakázkách + komunikace se stavbou

 

Kam mi můžete napsat?

montaze@oknostyl.cz


Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.
Chtela bych timto podekovat za vyrizenou zakazku Vsechno klaplo uzasne a za to jsem velice vdecna. Chlapci kteri prisli okna a dvere instalovat byli opravdu velmi schopni,prijemni a slusni.. praci provedli tak setrne, ze jsem ani neverila,ze to tak jde...obavala jsem se,jak bude zdivo kolem vypadat a nakonec bude mit zednik jen minimum prace...byla jsem opravdu mile prekvapena... Bohuzel nevim,jak se ti mladi panove jmenovali,ale sef montazi jiste vi, koho do Maref poslal , podle mne si fakt zaslouzi pochvalu za dobrou reprezentaci firmy...Byla radost sledovat ty dva hochy u prace a ja vam muzu jen prat hodne takovych pracovniku...Jsem opravdu spokojena a vzdy a vsude vas budu jen chvalit a doporucovat.. Vam osobne pani Souckova dekuji za trpelive a profesionalni jednani se zakaznikem.. Jeste jednou dekuji a preji vam do budoucna jen veschno dobre...
Jaroslava H. Marefy