Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dřevěná okna pro rodinné domy

Největší oblibu si dřevěná okna získala u majitelů rodinných domků.  Jsou používána nejen pro novou výstavbu, ale rovněž pro rekonstrukce, v rámci nichž lze využít všechny základní profilové systémy. Ať už stavíte nebo rekonstruujete jakýkoli domek, tak v naší nabídce naleznete vhodný okenní systém právě pro Vás. Pokud stavíte moderní novostavbu a vyžadujete přímé a jednoduché tvary, neváhejte se našich obchodních zástupců zeptat na okna v provedení dřevohliník, která vynikají nadčasovým designem a potřebou minimální údržby.

Typy dřevěných oken vhodných pro rodinné domy

Pro běžné novostavby a rekonstrukce je ideálním řešením eurookno typu IV 78, které je již ve standardu zaskleno trojsklem a osazeno dvěma těsněními. Toto okno lze nabídnout i v provedení RETRO nebo DUO, a může tedy obsáhnout celé spektrum typů dřevěných otvorových výplní. Pro moderní nízkoenergetické stavby Vám můžeme nabídnout profil IV 92, který vyniká maximální energetickou úsporností

Vybrali jsme pro Vás optimální profilové systémy pro Vaše projekty
Nenašli jste vhodné řešení pro Váš záměr? Zeptejte se našich obchodních zástupců, kteří Vám ochotně pomohouKontaktujte nás
36 smluv jsme včera sjednali s 82 okny
15 na tolika nových zakázkách jsme včera začali pracovat přímo u našich zákazníků s 53 okny
16 montáží máme za sebou za včerejšek s 69 okny

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.