Více o slevách a akcích

      NOVÁ ZIMNÍ SLEVA -69%*

AKČNÍ ZIMNÍ SLEVU 59 % na plastová okna od nás získá každý zákazník, který provede závaznou objednávku, uhradí zálohu nejpozději do 31.12.2017 a realizace bude probíhat během ledna a února 2018.

SLEVU VE VÝŠI 35% na dřevěná eurookna od nás obdrží každý zákazník, který provede závaznou objednávku a zaměření nejpozději do 31.12.2017.

V případě platby v plné výši obdrží zákazník na okna další, dodatečnou slevu 10 %. Sleva na okna tedy činí až 69% na plastová a až 45% na dřevěná okna a dveře.
 
*Celková výše slevy je závislá i na celkovém objemu zakázky. V případě že dojde k zaplnění výrobní kapacity, může dojít k předčasnému ukončení slevové akce (pro zákazníky s platnou cenovou nabídkou však nabídka platí stále - doporučujeme proto vyžádat si nezávaznou cenovou nabídku včas) 

Akční slevy se vztahují pouze na plastová okna a dveře typ PREMIUM klasik, PREMIUM round line, PREMIUM plus, ENERGY 83, ENERGY plus a PRIME 93.
 
Plastová okna Oknostyl PREMIUM plus nově se stavební hloubkou 85 MM bez příplatku

Od 1.8.2013 jsme rozšiřili nabídku plastových oken a balkónových dveří. Plastová okna Oknostyl PREMIUM plus Vám nyní dodáme i ve stavební hloubce 85 mm a to zcela bez příplatku. Plastová okna Oknostyl PREMIUM plus pro Vás vyrábíme z profilů IDEAL 7000 německého výrobce společnosti Aluplast GmbH. 

TROJSKLO Ug=0.5 W/m2K VE STANDARDU A BEZ PŘÍPLATKU!
Šperk v nízkoenergetickém standardu za akční cenu.

Jako novinku jsme pro naše zákazníky od dubna 2013 připravili izolační trojsklo ve složení 4/16/4/16/4 s koeficientem prostupu tepla Ug=0.5 W/m2K. Toto sklo nyní nabízíme standardně a bez navýšení ceny u špičkových plastových oken Oknostyl ENERGY plus. Díky novému zasklení dosahují plastová okna Oknostyl ENERGY plus celkového prostupu tepla celým oknem Uw=0.7 W/m2K. Nadčasový originální design okna, 8 komor, stavební hloubka 90 mm spolu s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi vytváří nový profil pasivního okna. Tuto nejvyšší řadu oken Vám nyní nabízíme za akční cenu. Dopřejte svému domu originální šperk, to nejlepší na trhu za cenu nižší než kdykoliv předtím.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného typu okna a dveří, navrhneme optimální řešení šité na míru Vašemu domu. Cílem naší společnosti je nabízet zákazníkovi pouze výrobky s skvělým poměrem ceny a kvality. Přesvěčte se o naší cenové nabídce......... např. zasláním nezávazné poptávky.

NOVÁ PLASTOVÁ OKNA JEŠTĚ LEVNĚJI !

Vyzkoušejte náše nová plastová okna Oknostyl PREMIUM klasik a Oknostyl PREMIUM round line s vynikajícím poměrem ceny a kvality za zaváděcí ceny. Jako novinku pro rok 2016 jsme pro naše zákazníky začali kovat naše plastová okna PREMIUM klasik a round line kováním německé značky WINKHAUS a sice nejvyšší řadou tohoto předního výrobce – řadou activPilot.

HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE - ZIMNÍ AKCE

Nově Vám nabízíme rozsáhlý sortiment hliníkových oken a dveří za skvělé ceny. V základní ceně je již zahrnuta naše sleva ve výši 35%.

GARÁŽOVÁ VRATA - ZIMNÍ AKCE

Na garážová vrata všech druhů a provedení Vám poskytneme slevu ve výši 30%. Tato sleva je již odečtena od základních cen a je tedy zahrnuta v konečné ceně výrobků
 
154
smluv jsme sjednali minulý týden
95
na tolika nových zakázkách jsme během posledního týdne začali pracovat přímo u našich zákazníků
109
montáží máme za sebou za poslední týden

Nakoupili u nás
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.
Velmi děkuji za perfektně provedenou práci,ale i vstřícnost pracovníků.nejen,že pracovali naprosto čistě téměř bezprašně a se vším nás dokonale seznámili.Ještě máme v plánu měnit to samé okno v kuchyni a balkonové okno v obýváku,ale až později a věřte,že jinou firmu už hledat nebudeme.Ještě jednou moc děkuji a jse s pozdravem
Václav P. Poděbrady.