Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Montáž oken s trojskly a posuvných hliníkových dveří - Broumov

Velkou část našich zákazníků tvoří lidé, které rekonstruují a vyměňují stará okna a dveře za nová. Samozřejmě se ale na nás obracejí také ti, kteří staví úplně nový dům. To je případ domu v Broumově, který je teprve ve fázi hrubé stavby. Klient se rozhodl pro nízkoenergetický/pasivní dům a samozřejmě tomuto odpovídá i výběr otvorových výplní. Technici Oknostylu budou zabudovávat plastová sedmikomorová okna VEKA Softline 82. Ta jsou standardně zasklena izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug= 0,5 Wm2/K. Tento typ okna je zařazen do programu Nová zelená úsporám. K oknům si klient objednal vnitřní horizontální žaluzie Euro Style OPAL
Další součástí zakázky je montáž dnes velmi oblíbených hlíníkových posuvných dveří, konkrétně se jedná o HS portál aluprof MB 77. Posuvné dveře vypadají elegantně a jsou také velmi praktické – zasouvají se, takže neubírají místo v obyváku ani na terase. Hliníkové dveře i plastová okna budou z obou stran v antracitové barvě. 


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Dne 12.5.2017 nám Vaši zaměstnanci měnili okna.Touto cestou moc děkujeme za rychlost,kvalitu odvedené práce.Byli jsme velice spokojeni.
pan K.
Chtěl bych Vám a firmě Oknostyl poděkovat za výborně provedenou práci při výměně oken na našem RD v Přáslavicích u Olomouce.Přesto, že došlo k drobné záměně kování-tato drobnost byla Vaší firmou urychleně napravena,jsem s realizací zakázky Vaší firmou a s Vaším osobním přístupem velice spokojen,ještě jednou děkuji.
Ing.Jiří Z.