Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Montáž oken s trojskly a posuvných hliníkových dveří - Broumov

Velkou část našich zákazníků tvoří lidé, které rekonstruují a vyměňují stará okna a dveře za nová. Samozřejmě se ale na nás obracejí také ti, kteří staví úplně nový dům. To je případ domu v Broumově, který je teprve ve fázi hrubé stavby. Klient se rozhodl pro nízkoenergetický/pasivní dům a samozřejmě tomuto odpovídá i výběr otvorových výplní. Technici Oknostylu budou zabudovávat plastová sedmikomorová okna VEKA Softline 82. Ta jsou standardně zasklena izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug= 0,5 Wm2/K. Tento typ okna je zařazen do programu Nová zelená úsporám. K oknům si klient objednal vnitřní horizontální žaluzie Euro Style OPAL
Další součástí zakázky je montáž dnes velmi oblíbených hlíníkových posuvných dveří, konkrétně se jedná o HS portál aluprof MB 77. Posuvné dveře vypadají elegantně a jsou také velmi praktické – zasouvají se, takže neubírají místo v obyváku ani na terase. Hliníkové dveře i plastová okna budou z obou stran v antracitové barvě. 


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.