Montáž oken s trojskly a posuvných hliníkových dveří - Broumov

Velkou část našich zákazníků tvoří lidé, které rekonstruují a vyměňují stará okna a dveře za nová. Samozřejmě se ale na nás obracejí také ti, kteří staví úplně nový dům. To je případ domu v Broumově, který je teprve ve fázi hrubé stavby. Klient se rozhodl pro nízkoenergetický/pasivní dům a samozřejmě tomuto odpovídá i výběr otvorových výplní. Technici Oknostylu budou zabudovávat plastová sedmikomorová okna VEKA Softline 82. Ta jsou standardně zasklena izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug= 0,5 Wm2/K. Tento typ okna je zařazen do programu Nová zelená úsporám. K oknům si klient objednal vnitřní horizontální žaluzie Euro Style OPAL
Další součástí zakázky je montáž dnes velmi oblíbených hlíníkových posuvných dveří, konkrétně se jedná o HS portál aluprof MB 77. Posuvné dveře vypadají elegantně a jsou také velmi praktické – zasouvají se, takže neubírají místo v obyváku ani na terase. Hliníkové dveře i plastová okna budou z obou stran v antracitové barvě. 


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.