Výměna oken a vchodových dveří při přestavbě domu - Deštné

Společnost Oknostyl působí po celém Česku a další naší zakázkou byla instalace nových jednokřídlých, dvoukřídlých a fixních plastových oken s rovným křídlem bez okapnice PREMIUM klasik. Jde o okna se šestikomorovým profilem, která jsou mezi našimi zákazníky kvůli své příznivé ceně a také možnosti získat na jejich pořízení dotaci z programu Nová zelená úsporám velmi oblíbena. Pokud hledáte plastová okna se skvělým poměrem ceny a kvality, pak jsou to právě tato.  
V oknech bylo použito zasklení izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug=0,5 Wm2/K. Klient si připlatit také za oboustranný dekor ořech. V tomto dekoru jsou rovněž nové plastové vchodové dveře. Kromě montáže oken a dveří naši technici instalovali vnitřní dřevotřískové parapety a okenní sítě proti komárům a jinému otravnému hmyzu.  

Při rekonstrukci technici Oknostylu namontovali plastová okna a vchodové dveře v obci Deštné


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Děkuji za Váš perfektní a profesionální přístup.
Tomáš R.
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.