Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Výměna oken a vchodových dveří při přestavbě domu - Deštné

Společnost Oknostyl působí po celém Česku a další naší zakázkou byla instalace nových jednokřídlých, dvoukřídlých a fixních plastových oken s rovným křídlem bez okapnice PREMIUM klasik. Jde o okna se šestikomorovým profilem, která jsou mezi našimi zákazníky kvůli své příznivé ceně a také možnosti získat na jejich pořízení dotaci z programu Nová zelená úsporám velmi oblíbena. Pokud hledáte plastová okna se skvělým poměrem ceny a kvality, pak jsou to právě tato.  
V oknech bylo použito zasklení izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug=0,5 Wm2/K. Klient si připlatit také za oboustranný dekor ořech. V tomto dekoru jsou rovněž nové plastové vchodové dveře. Kromě montáže oken a dveří naši technici instalovali vnitřní dřevotřískové parapety a okenní sítě proti komárům a jinému otravnému hmyzu.  

Při rekonstrukci technici Oknostylu namontovali plastová okna a vchodové dveře v obci Deštné


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.