Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Výměna oken a vchodových dveří při přestavbě domu - Deštné

Společnost Oknostyl působí po celém Česku a další naší zakázkou byla instalace nových jednokřídlých, dvoukřídlých a fixních plastových oken s rovným křídlem bez okapnice PREMIUM klasik. Jde o okna se šestikomorovým profilem, která jsou mezi našimi zákazníky kvůli své příznivé ceně a také možnosti získat na jejich pořízení dotaci z programu Nová zelená úsporám velmi oblíbena. Pokud hledáte plastová okna se skvělým poměrem ceny a kvality, pak jsou to právě tato.  
V oknech bylo použito zasklení izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug=0,5 Wm2/K. Klient si připlatit také za oboustranný dekor ořech. V tomto dekoru jsou rovněž nové plastové vchodové dveře. Kromě montáže oken a dveří naši technici instalovali vnitřní dřevotřískové parapety a okenní sítě proti komárům a jinému otravnému hmyzu.  

Při rekonstrukci technici Oknostylu namontovali plastová okna a vchodové dveře v obci Deštné


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.