Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Výměna oken a vchodových dveří při přestavbě domu - Deštné

Společnost Oknostyl působí po celém Česku a další naší zakázkou byla instalace nových jednokřídlých, dvoukřídlých a fixních plastových oken s rovným křídlem bez okapnice PREMIUM klasik. Jde o okna se šestikomorovým profilem, která jsou mezi našimi zákazníky kvůli své příznivé ceně a také možnosti získat na jejich pořízení dotaci z programu Nová zelená úsporám velmi oblíbena. Pokud hledáte plastová okna se skvělým poměrem ceny a kvality, pak jsou to právě tato.  
V oknech bylo použito zasklení izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug=0,5 Wm2/K. Klient si připlatit také za oboustranný dekor ořech. V tomto dekoru jsou rovněž nové plastové vchodové dveře. Kromě montáže oken a dveří naši technici instalovali vnitřní dřevotřískové parapety a okenní sítě proti komárům a jinému otravnému hmyzu.  

Při rekonstrukci technici Oknostylu namontovali plastová okna a vchodové dveře v obci Deštné


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Chtěla bych vyjádřit poděkování za skvěle odvedenou práci, montéři se u nás opravdu dost nadřeli, ale vše za jeden den zvládli, vše po sobě uklidili a krásně to i zednicky zapravili. Tak doufám, že i materiál bude stejně kvalitní jako montáž a dlouho nám to bude sloužit. Ještě jednou díky.
S pozdravem Marie H., Modřice
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice