Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Montáž pětikomorových oken v novostavbě - Kostelec nad Orlicí

Nejčastěji si u nás zákazníci objednávají plastová okna v bílé barvě a v imitaci dřeva. Samozřejmě jsou i klienti, kteří chtějí s barevným provedením otvorových výplní experimentovat a jedním z nich byl i majtel novostavby v Kostelci nad Orlicí. Okna i vstupní dveře do domu jsou v tmavě modré barvě, z vnitřní strany je klasická bílá barva. Samozřejmě že u oken i dveří je důležitý nejenom vzhled, ale i jejich technické vlastnosti. Klient vybral vysoce kvalitní jednokřídlá a dvoukřídlá plastová okna VEKA Perfectline. Mají stavební hloubkou pouze 70 mm, ale promyšlená pětikomorová konstrukce je svými parametry srovnatelná s vícekomorovými systémy. Okna jsou osazena izolačními dvojskly (s koeficientem tepelné propustnosti Ug=1,1 Wm2/K) s teplým meziskelním rámečkem a rámem svařovaným technologií V-Perfect. Součástí objednávky byla instalace teplého podkladního profilu – Purenit – a okenních sítí proti hmyzu

 


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Rád bych touto cestou vyjádřil poděkování od mé matky Aleny K. vaší společnosti a pracovníkům výměny oken, kteří u nás dne 11.4. okna měnili. Výborná domluva a zejména poctivá práce s ohledem na detaily.
Alena K., Aleš K.
Chci podekovat za montovani oken u mych rodicu. Velika spokojenost.
Kamila N.