Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Montáž pětikomorových oken v novostavbě - Kostelec nad Orlicí

Nejčastěji si u nás zákazníci objednávají plastová okna v bílé barvě a v imitaci dřeva. Samozřejmě jsou i klienti, kteří chtějí s barevným provedením otvorových výplní experimentovat a jedním z nich byl i majtel novostavby v Kostelci nad Orlicí. Okna i vstupní dveře do domu jsou v tmavě modré barvě, z vnitřní strany je klasická bílá barva. Samozřejmě že u oken i dveří je důležitý nejenom vzhled, ale i jejich technické vlastnosti. Klient vybral vysoce kvalitní jednokřídlá a dvoukřídlá plastová okna VEKA Perfectline. Mají stavební hloubkou pouze 70 mm, ale promyšlená pětikomorová konstrukce je svými parametry srovnatelná s vícekomorovými systémy. Okna jsou osazena izolačními dvojskly (s koeficientem tepelné propustnosti Ug=1,1 Wm2/K) s teplým meziskelním rámečkem a rámem svařovaným technologií V-Perfect. Součástí objednávky byla instalace teplého podkladního profilu – Purenit – a okenních sítí proti hmyzu

 


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.