Montáž oken PREMIUM a PSK portálů do buňky

Zákazníci se na nás obracejí s různými projekty a mezi ty netradiční patřila montáž otvorových výplní do buňky. Konkrétně naši pracovníci instalovali plastová okna PREMIUM a dnes populární PSK portály neboli posuvno-sklopné dveře.
 
Montáž oken PREMIUM a PSK portálůInstalace plastových oken PREMIUM a posuvno-sklopných dveříInstalace plastových oken PREMIUM a posuvno-sklopných dveří
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.