Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Montáž PVC oken do garáže v Blansku

Na jaře 2021 jsme montovali plastová okna PREMIUM round line do garáže u rodinného domu v Blansku. Zákazník zvolit z venkovní strany dřevodekor ořech, z vnitřní strany bílou barvu. Okna naši montážnící kotvili turbošrouby a následně montážní spáru zapěnovali. Přesněji se o tom, jak u nás probíhá montáž oken, dočtete v našich montážních standardech
A jsme moc rádi, že zákazník nám následně napsal pěknou referenci na naše facebookové stránky.  
Zpět na výpis článků

Nakoupili u nás
Jsme naprosto spokojení...příjemné jednání na tel. v eshopu, nabídka přehledná, zboží bylo dodáno obratem.....vše ok. Děkujeme a rádi se na vás v případě potřeby opět obrátíme.
Renata K.
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.