Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Montáž dvou a trojkřídlých plastových oken - Náměšť na Hané

Majitelé rodinného domu v Náměšti na Hané si u nás objednali výměnu starých oken za nová plastová. Vsadili na typ PREMIUM klasik, která nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Naši technici namontují dvoukřídlá a trojkřídlá okna, která budou z venkovní střechy imitovat dřevo – ořech – a z vnitřní strany budou bílá. Bude použito zasklení standardními izolačními dvojskly s koeficientem tepelné propustnosti Ug=1,1 Wm2/K.  K novým oknům přibudou vnitřní plastové parapety v bílé barvě, vnitřní horizontální žaluzie Euro Style OPAL a také praktické sítě proti hmyzu


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Dne 12.5.2017 nám Vaši zaměstnanci měnili okna.Touto cestou moc děkujeme za rychlost,kvalitu odvedené práce.Byli jsme velice spokojeni.
pan K.
Chtěl bych Vám a firmě Oknostyl poděkovat za výborně provedenou práci při výměně oken na našem RD v Přáslavicích u Olomouce.Přesto, že došlo k drobné záměně kování-tato drobnost byla Vaší firmou urychleně napravena,jsem s realizací zakázky Vaší firmou a s Vaším osobním přístupem velice spokojen,ještě jednou děkuji.
Ing.Jiří Z.