Montáž dvou a trojkřídlých plastových oken - Náměšť na Hané

Majitelé rodinného domu v Náměšti na Hané si u nás objednali výměnu starých oken za nová plastová. Vsadili na typ PREMIUM klasik, která nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Naši technici namontují dvoukřídlá a trojkřídlá okna, která budou z venkovní střechy imitovat dřevo – ořech – a z vnitřní strany budou bílá. Bude použito zasklení standardními izolačními dvojskly s koeficientem tepelné propustnosti Ug=1,1 Wm2/K.  K novým oknům přibudou vnitřní plastové parapety v bílé barvě, vnitřní horizontální žaluzie Euro Style OPAL a také praktické sítě proti hmyzu


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.