Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Montáž dvou a trojkřídlých plastových oken - Náměšť na Hané

Majitelé rodinného domu v Náměšti na Hané si u nás objednali výměnu starých oken za nová plastová. Vsadili na typ PREMIUM klasik, která nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Naši technici namontují dvoukřídlá a trojkřídlá okna, která budou z venkovní střechy imitovat dřevo – ořech – a z vnitřní strany budou bílá. Bude použito zasklení standardními izolačními dvojskly s koeficientem tepelné propustnosti Ug=1,1 Wm2/K.  K novým oknům přibudou vnitřní plastové parapety v bílé barvě, vnitřní horizontální žaluzie Euro Style OPAL a také praktické sítě proti hmyzu


Ostatní právě realizované reference

Nakoupili u nás
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.
Dále bych také chtěla ještě za provedenou práci poděkovat montážním pracovníkům, byla jsem spokojená za nekonfliktní a perfektně provedenou práci pana Hurbana a pana Buchty. A i vaší firmě za kvalitně vyrobená okna. Velice děkuji.
Marcela V