Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dřevěná okna pro developerské projekty

Mezi velké výhody dřevěných oken patří vysoká variabilita a množství možných konstrukcí, tvarů a barevných řešení, která dovolí architektům a návrhářům popouštět uzdu fantazie. Dřevěná okna dokáží svým vzezřením zútulnit jakýkoli prostor a nabízejí tak základní předpoklady pro vytvoření příjemného a reprezentativního interiéru.

Typy dřevěných oken a dveří pro developerské  projekty

Rozhodující roli při výběru oken na velké bytové projekty hraje především energetická úspornost konstrukcí, zvukový útlum a náročnost obsluhy a údržby. Všechny tyto parametry si lze v rámci segmentu dřevěných oken nastavit dle potřeb investora a to nejen v rámci jednoho projektu ale například i v rámci jednotlivých pater nebo světových stran. 

Vybrali jsme pro Vás optimální profilové systémy pro Vaše projekty
Nenašli jste vhodné řešení pro Váš záměr? Zeptejte se našich obchodních zástupců, kteří Vám ochotně pomohouKontaktujte nás
152 smluv jsme sjednali minulý týden s 569 okny
48 na tolika nových zakázkách jsme během posledního týdne začali pracovat přímo u našich zákazníků s 194 okny
97 montáží máme za sebou za poslední týden s 451 okny

Nakoupili u nás
Spokojenost na 100% všem vřele doporučuji.
Květoslav K. Benešov
Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou pochvalu vaší pracovní partě, která mi dne 27.4.2016 montovala nová okna v bytě. Odvedli čistě a rychle profesionální práci. Jsem velmi spokojená.
Vladimíra K. Hradec Králové