Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dřevěná okna pro developerské projekty

Mezi velké výhody dřevěných oken patří vysoká variabilita a množství možných konstrukcí, tvarů a barevných řešení, která dovolí architektům a návrhářům popouštět uzdu fantazie. Dřevěná okna dokáží svým vzezřením zútulnit jakýkoli prostor a nabízejí tak základní předpoklady pro vytvoření příjemného a reprezentativního interiéru.

Typy dřevěných oken a dveří pro developerské  projekty

Rozhodující roli při výběru oken na velké bytové projekty hraje především energetická úspornost konstrukcí, zvukový útlum a náročnost obsluhy a údržby. Všechny tyto parametry si lze v rámci segmentu dřevěných oken nastavit dle potřeb investora a to nejen v rámci jednoho projektu ale například i v rámci jednotlivých pater nebo světových stran. 

Vybrali jsme pro Vás optimální profilové systémy pro Vaše projekty
Nenašli jste vhodné řešení pro Váš záměr? Zeptejte se našich obchodních zástupců, kteří Vám ochotně pomohouKontaktujte nás
36 smluv jsme včera sjednali s 82 okny
15 na tolika nových zakázkách jsme včera začali pracovat přímo u našich zákazníků s 53 okny
16 montáží máme za sebou za včerejšek s 69 okny

Nakoupili u nás
Chtěla bych Vám a hlavně Vašim zaměstnancům poděkovat za úspěšnou realizaci výměny oken a dveří v našem rodinném domě.Již při výběru oken byl vašim obchodním zástupcem panem Ládrem prokázán velmi vstřícný a odborný přístup – vše vysvětlil, poradil a doporučil možná řešení.Samotná realizace zakázky byla vašimi zaměstnanci provedena bez problémů a hlavně rychle. Vše nám bylo vysvětleno, každý zvídavý dotaz mého muže (a že je to puntičkář)zodpovězen.
Petra G.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci vašimi zaměstnanci. Jednalo se o výměnu oken v Sobotce minulý týden. Pánové byli velmi profesionální, slušní a pečliví. Vaši firmu budu rozhodně doporučovat.
Irena B.