Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Parametry a rozměry bezpečnostních dveří

Bezpečnostní dveře patří mezi základní a současně cenově dostupné způsoby zabezpečení Vašeho bytu před průnikem nepovolaných osob. Celokovová konstrukce osazená devítibodovým uzavíracím mechanismem a doplněná trojicí masivních nerezových pantů, vytváří bariéru certifikovanou ve III. bezpečnostní třídě, kterou je takřka nemožné překonat. Použité materiály zajišťují dveřím požární odolnost a vrstva izolace spolu s celoobvodovým těsněním nabízejí celkový zvukový útlum až 39 dB.

Řez bezpečnostními dveřmi

  • A. Celokovové bezpečnostní dveře s levou a pravou orientací otevírání, s rozměry: výška = 1950 mm šířka = 800, 900 mm
  • B. Speciální bezpečnostní zárubeň vyrobená z ocelového plechu na požadovanou tloušťku stavební příčky 100 mm a 150 mm
  • C. Širokoúhlé panoramatické kukátko.
  • D. Nerezová klika se systémem ANTI PANIC - speciální rychlý systém uzamykání a odemykání dveří zevnitř bez použití klíče
  • E. Speciální panty z nerezové oceli zajišťující dveře proti sesazení
Popis řezu interiérových bezpečnostních dveří
  • F. Zamykací mechanismus zapadající přímo do ocelových bezpečnostních západek - 9-bodový uzamykací systém
  • G. Kování bezpečnostních dveří. Bezpečnostní kování chrání bezpečnostní a rozvorový zámek
  • H. Vnitřní prostor dveří vyplněn minerální lisovanou vlnou s tepelně - izolačními, protihlukovými a protipožárními vlastnostmi. Jako izolant při protipožárním provedení se používá extrudovaný perlit.
  • I. Nerezový práh
  • J. Bezpečnostní kazeta z ocelového plechu, která chrání rozvorový mechanismus a mechanismy horních a dolních výsuvných bodů
198 smluv jsme sjednali minulý týden s 622 okny
70 na tolika nových zakázkách jsme během posledního týdne začali pracovat přímo u našich zákazníků s 379 okny
75 montáží máme za sebou za poslední týden s 399 okny

Nakoupili u nás
Chtěl bych Vám poděkovat za bezproblémovou realizaci mé zakázky. Vše proběhlo v souladu s mojí představou a věřím , že i kvalita výrobku a práce bude trvalá. Přeji Vám i Vašim kolegům pěkné vánoce a do nového roku hodně práce i spokojených zákazníků.
Zdraví Vás Dobroslav V.
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany