Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plastová okna do bytu a bytového domu

Rekonstrukce bytů a bytová výstavba je v současnosti stavebním segmentem, který plastová okna využívá v největší míře. Při rekonstrukcích bytů a bytových komplexů nejvíce vyniknou jejich přednosti, mezi něž patří především nízké pořizovací náklady, vysoká odolnost a životnost a snadná montáž a obsluha. Široká škála možného příslušenství a barevných variant pomáhá spoluvytvářet novou tvář tuzemských bytových jednotek a posouvá komfort bydlení v nich na zcela novou úroveň. Pokud rekonstruujete bytový dům, můžete se spolehnout na to, že se od nás dočkáte individuálního nastavení všech parametrů Vašeho projektu.

Typy plastových oken vhodných pro byty a bytové domy

V bytové výstavbě se v současnosti stále v největší míře uplatňují okna osazená izolačním dvojsklem, které však v kombinaci s přinejmenším dvojicí celoobvodových těsnění dalece překračuje izolační vlastnosti původních otočných dřevěných oken. V bytech se nejčastěji využívají jedno až trojkřídlá okna a balkonové dveře s otvíravě-sklopnou funkcí. Z naší nabídky Vám pro tento účel můžeme doporučit řadu PREMIUM klasik nebo round line s izolačním dvojsklem, které vynikají nepřekonatelným poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou. 

Vybrali jsme pro Vás optimální profilové systémy pro Vaše projekty
Nenašli jste vhodné řešení pro Váš záměr? Zeptejte se našich obchodních zástupců, kteří Vám ochotně pomohou Kontaktujte nás
45 smluv jsme sjednali minulý pátek s 119 okny
18 na tolika nových zakázkách jsme minulý pátek začali pracovat přímo u našich zákazníků s 61 okny
17 montáží máme za sebou za minulý pátek s 78 okny

Nakoupili u nás
Dobrý den,16.6.2016 mi Vaše firma namontovala plastová okna do celého bytu a já Vám tímto chci poděkovat. Od začátku jednání ohledně objednávky jsem komunikoval s pani Pavlínou Karlovou a mohu ji jen pochválit za její přístup k zákazníku. Samotnou montáž provedla čtveřice mužů a jejich přístup k zákazníkovi určitě přesahoval jejich povinnosti, takže znova pochvala. S přáním pěkného dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Jiří H. Prachatice
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.