Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Látkové žaluzie

1 2 3 4

Vnitřní látkové žaluzie jsou určeny pro


Rodinné domy

Bytové jednotky

Veřejné a kancelářské prostory

Průmyslové stavby
Vysoká tvrdost povrchu parapetu
Šířka lamel 25mm
Snadná montáž
Snadná obsluha
Zobrazit všechny vlastnosti
Šířka lamel:50 mm
Barevné varianty lamel:5
Barevné varianty kastlíků:2
Materiál:hliník + PP
Provedení lamel:látkové
Způsob ovládání:manuální
Ovládací prvek:řetízek
Dostupná šířka:2300 mm
Dostupná výška:1900–2300 mm (rozhoduje poměr stran a látka)

Charakteristika látkových žaluzií

  • Vysoká estetická hodnota.
  • Inovativní a jedinečná konstrukce.
  • Možnost montáže bez použití spojovacích prostředků.
  • Velmi snadná obsluha a údržba.
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

Interiérové látkové žaluzie jsou na poli vnitřní stínicí techniky relativně novým produktem, který si však velmi rychle nachází svoje zákazníky. Systém v sobě spojuje výhody roletek a klasických žaluzií a eliminuje hlavní nešvar žaluzií spočívající v relativně komplikované konstrukci tvořené velkým počtem vodících prvků lamel. Díky tomu, že látkové žaluzie mají k dispozici dvě konstrukce kastlíku, je možné montovat je na malá i velká okna a vybavit tímto systémem okna všech běžných rozměrů bez ohledu na jejich členění. Jednou z nesporných výhod je možnost osazení na okenní křídla bez použití spojovacích prostředků, (zavěšením za křídlo), díky čemuž je možné tento systém spolu s roletkami DAY/NIGHT mini osadit na okna bez jakéhokoliv zásahu do jejich povrchu. S celkovou zastínitelnou plochou až 5,5 m2 v jednom kastlíku patří látkové žaluzie mezi jedny z nejvariabilnějších systémů na trhu a nezřídka se díky tomu objevují i ve školách a kancelářských budovách, kde ve srovnání s klasickými žaluziemi či roletami pomáhají plynuleji rozptýlit světlo přicházející do interiéru z vnějšího prostředí.

Náš tip

Pro systém látkových žaluzií je kvůli velkému kastlíku ideální nad oknem ve špaletě připravit niku, do níž se kastlík osadí a opticky skryje
 
V uzavřeném či zataženém stavu nejsou látkové žaluzie náchylné na sedání a hromadění prachu a není tedy třeba se obávat náročného čištění.
 
Konstrukčně jsou látkové žaluzie určené především pro celistvé zastínění větších prosklených ploch.
 
Barvy a dekory

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
 
 

Nakoupili u nás
Děkuji za Váš perfektní a profesionální přístup.
Tomáš R.
Chtěla bych poděkovat za příjemný nákup. Jelikož jsme si koupili domeček, kde je nutností spousta velkých oprav, byla pro nás velmi důležitá nízká pořizovací cena za kvalitní okno. Nyní máme okno již usazené na svém místě. Při montáži nám pomáhal kamarád, který tomu narozdíl od nás rozumí :-) V příloze zasílám foto, jaký kus za kus jsme měnili ;-) Ještě jednou díky za skvělý nákup a přeji Vám spoustu a spoustu objednávek ;-)
paní D.