Látkové žaluzie

Látkové žaluzie1 2 3 4

Nezávazná kalkulace

pro vnitřní látkové žaluzie
Získat kalkulaci zdarma

Vlastnosti látkových žaluzií

Zobrazit všechny vlastnostiSkrýt ostatní vlastnosti
Šířka lamel:50 mm
Barevné varianty lamel:5
Barevné varianty kastlíků:2
Materiál:hliník + PP
Provedení lamel:látkové
Způsob ovládání:manuální
Ovládací prvek:řetízek
Dostupná šířka:2300 mm
Dostupná výška:1900–2300 mm (rozhoduje poměr stran a látka)

Charakteristika látkových žaluzií

  • Vysoká estetická hodnota.
  • Inovativní a jedinečná konstrukce.
  • Možnost montáže bez použití spojovacích prostředků.
  • Velmi snadná obsluha a údržba.
Zobrazit celý popis a výhodySkrýt celý popis a výhody

Interiérové látkové žaluzie jsou na poli vnitřní stínicí techniky relativně novým produktem, který si však velmi rychle nachází svoje zákazníky. Systém v sobě spojuje výhody roletek a klasických žaluzií a eliminuje hlavní nešvar žaluzií spočívající v relativně komplikované konstrukci tvořené velkým počtem vodících prvků lamel. Díky tomu, že látkové žaluzie mají k dispozici dvě konstrukce kastlíku, je možné montovat je na malá i velká okna a vybavit tímto systémem okna všech běžných rozměrů bez ohledu na jejich členění. Jednou z nesporných výhod je možnost osazení na okenní křídla bez použití spojovacích prostředků, (zavěšením za křídlo), díky čemuž je možné tento systém spolu s roletkami DAY/NIGHT mini osadit na okna bez jakéhokoliv zásahu do jejich povrchu. S celkovou zastínitelnou plochou až 5,5 m2 v jednom kastlíku patří látkové žaluzie mezi jedny z nejvariabilnějších systémů na trhu a nezřídka se díky tomu objevují i ve školách a kancelářských budovách, kde ve srovnání s klasickými žaluziemi či roletami pomáhají plynuleji rozptýlit světlo přicházející do interiéru z vnějšího prostředí.

Náš tip!

Pro systém látkových žaluzií je kvůli velkému kastlíku ideální nad oknem ve špaletě připravit niku, do níž se kastlík osadí a opticky skryje

V uzavřeném či zataženém stavu nejsou látkové žaluzie náchylné na sedání a hromadění prachu a není tedy třeba se obávat náročného čištění.

Konstrukčně jsou látkové žaluzie určené především pro celistvé zastínění větších prosklených ploch.