Rolety den a noc DAY/ NIGHT

Rolety den a noc DAY/ NIGHT1 2 3 4

Vlastnosti rolet DAY/NIGHT

Zobrazit všechny vlastnostiSkrýt ostatní vlastnosti
Barevné varianty textilií:více než 30
Barevné varianty kastlíků:2 (krytky, háčky a spodní vodící profil)
Materiál:hliník + PP
Provedení vodících lišt:nemá vodící lišty
Způsob ovládání:manuální
Ovládací prvek:řetízek
Dostupná šířka max:2300 mm
Dostupná výška:1900–2300 mm (rozhoduje poměr stran)

Charakteristika rolet DAY/NIGHT

  • Určené pro zastínění velkých ploch.
  • Snadná údržba a rychlá montáž.
  • 32 variant dostupných textilií.
  • Montáž na klipy na okno, špaletu, zeď, či strop.
  • Variabilní úroveň zastínění.
Zobrazit celý popis a výhodySkrýt celý popis a výhody

Rolety DAY/NIGHT si díky svému neotřelému vzhledu a jedinečné variabilitě zastínění získávají stále větší počet zákazníků. Mezi jejich nesporné výhody zajisté patří zcela jedinečný a vysoce funkční design, široký výběr dekoračních látek, snadná obsluha a masivní konstrukce vhodná pro plochy o velikosti až 5,5 m2. Díky absenci vodících lišt a provedení textilie připomínají klasické závěsy a záclony, avšak funkčně a údržbou drží krok se současnými trendy stínicí techniky. Pro dosažení dokonalé souhry mezi stíněním, oknem a zbytkem stavby je s ohledem na velikost kastlíku roletky ideální počítat s jeho osazením již při stavbě či stavebních úpravách a vytvořit nad plochou určenou k zastínění výklenek, do nějž se následně kastlík osadí. Samozřejmě není problém roletku osadit i dodatečně bez jakýchkoliv stavebních úprav, kdy nepůsobí o nic výrazněji než klasická garnýž.

Náš tip!

Day Night je ideálním typem vnitřního stínění pro větší prosklené plochy, které je vhodné instalovat na špaletu nad okno, či strop nad oknem.

Díky kombinaci snadné údržby, variability a intuitivní obsluhy představuje toto stínění velkou přidanou hodnotu pro vaše okna.