Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rolety den a noc DAY/NIGHT

1 2 3 4

Vnitřní roletky DAY/NIGHT jsou určeny pro


Rodinné domy

Bytové jednotky

Veřejné a kancelářské prostory

Průmyslové stavby
Vysoká variabilita montáže
Snadná montáž
Snadná obsluha
Zobrazit všechny vlastnosti
Barevné varianty textilií:více než 30
Barevné varianty kastlíků:2 (krytky, háčky a spodní vodící profil)
Materiál:hliník + PP
Provedení vodících lišt:nemá vodící lišty
Způsob ovládání:manuální
Ovládací prvek:řetízek
Dostupná šířka max:2300 mm
Dostupná výška:1900–2300 mm (rozhoduje poměr stran)

Charakteristika roletek DAY/NIGHT

  • Určené pro zastínění velkých ploch.
  • Snadná údržba a rychlá montáž.
  • 32 variant dostupných textilií.
  • Montáž na klipy na okno, špaletu, zeď, či strop.
  • Variabilní úroveň zastínění.
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

Rolety DAY/NIGHT si díky svému neotřelému vzhledu a jedinečné variabilitě zastínění získávají stále větší počet zákazníků. Mezi jejich nesporné výhody zajisté patří zcela jedinečný a vysoce funkční design, široký výběr dekoračních látek, snadná obsluha a masivní konstrukce vhodná pro plochy o velikosti až 5,5m2. Díky absenci vodících lišt a provedení textilie připomínají klasické závěsy a záclony, avšak funkčně a údržbou drží krok se současnými trendy stínicí techniky. Pro dosažení dokonalé souhry mezi stíněním, oknem a zbytkem stavby je s ohledem na velikost kastlíku roletky ideální počítat s jeho osazením již při stavbě či stavebních úpravách a vytvořit nad plochou určenou k zastínění výklenek, do nějž se následně kastlík osadí. Samozřejmě není problém roletku osadit i dodatečně bez jakýchkoliv stavebních úprav, kdy nepůsobí o nic výrazněji než klasická garnýž.

Náš tip

Day Night je ideálním typem vnitřního stínění pro větší prosklené plochy, které je vhodné instalovat na špaletu nad okno, či strop nad oknem.
 
Díky kombinaci snadné údržby, variability a intuitivní obsluhy představuje toto stínění velkou přidanou hodnotu pro vaše okna.
 
Barvy a dekory

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
 

Nakoupili u nás
Chtěl bych Vám poděkovat za bezproblémovou realizaci mé zakázky. Vše proběhlo v souladu s mojí představou a věřím , že i kvalita výrobku a práce bude trvalá. Přeji Vám i Vašim kolegům pěkné vánoce a do nového roku hodně práce i spokojených zákazníků.
Zdraví Vás Dobroslav V.
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany