Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rolety den a noc DAY/ NIGHT

1 2 3 4

Vnitřní roletky DAY/NIGHT jsou určeny pro


Rodinné domy

Bytové jednotky

Veřejné a kancelářské prostory

Průmyslové stavby
Vysoká variabilita montáže
Snadná montáž
Snadná obsluha
Zobrazit všechny vlastnosti
Barevné varianty textilií:více než 30
Barevné varianty kastlíků:2 (krytky, háčky a spodní vodící profil)
Materiál:hliník + PP
Provedení vodících lišt:nemá vodící lišty
Způsob ovládání:manuální
Ovládací prvek:řetízek
Dostupná šířka max:2300 mm
Dostupná výška:1900–2300 mm (rozhoduje poměr stran)

Charakteristika roletek DAY/NIGHT

  • Určené pro zastínění velkých ploch.
  • Snadná údržba a rychlá montáž.
  • 32 variant dostupných textilií.
  • Montáž na klipy na okno, špaletu, zeď, či strop.
  • Variabilní úroveň zastínění.
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

Rolety DAY/NIGHT si díky svému neotřelému vzhledu a jedinečné variabilitě zastínění získávají stále větší počet zákazníků. Mezi jejich nesporné výhody zajisté patří zcela jedinečný a vysoce funkční design, široký výběr dekoračních látek, snadná obsluha a masivní konstrukce vhodná pro plochy o velikosti až 5,5m2. Díky absenci vodících lišt a provedení textilie připomínají klasické závěsy a záclony, avšak funkčně a údržbou drží krok se současnými trendy stínicí techniky. Pro dosažení dokonalé souhry mezi stíněním, oknem a zbytkem stavby je s ohledem na velikost kastlíku roletky ideální počítat s jeho osazením již při stavbě či stavebních úpravách a vytvořit nad plochou určenou k zastínění výklenek, do nějž se následně kastlík osadí. Samozřejmě není problém roletku osadit i dodatečně bez jakýchkoliv stavebních úprav, kdy nepůsobí o nic výrazněji než klasická garnýž.

Náš tip

Day Night je ideálním typem vnitřního stínění pro větší prosklené plochy, které je vhodné instalovat na špaletu nad okno, či strop nad oknem.
 
Díky kombinaci snadné údržby, variability a intuitivní obsluhy představuje toto stínění velkou přidanou hodnotu pro vaše okna.
 
Barvy a dekory

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
 

Nakoupili u nás
Dobrý den budoucí zákazníci firmy Oknostyl. Rekonstrukce střechy v Hradci Králové zahrnovala i výměnu oken. Obešel sem 5 firem na okna a vybral si firmu Oknostyl. Dostal sem možnost vybrat si větší slevu, když zaplatím celou částku předem. Dlouho sem se rozmýšlel, ale pak svolil a má volba dopadla nad očekávání výborně. Chválit přístup na pobočce v HK a kvalitní a precizní práci řemeslníků. Myslím si, že rodinné firmy jsou větší zárukou kvality, než velké firmy kde je moc šéfů
Roman z HK.
Velmi děkuji za perfektně provedenou práci,ale i vstřícnost pracovníků.nejen,že pracovali naprosto čistě téměř bezprašně a se vším nás dokonale seznámili.Ještě máme v plánu měnit to samé okno v kuchyni a balkonové okno v obýváku,ale až později a věřte,že jinou firmu už hledat nebudeme.Ještě jednou moc děkuji a jse s pozdravem
Václav P. Poděbrady.