Rolety den a noc DAY/ NIGHT

1 2 3 4

Vnitřní roletky DAY/NIGHT jsou určeny pro


Rodinné domy

Bytové jednotky

Veřejné a kancelářské prostory

Průmyslové stavby
Vysoká variabilita montáže
Snadná montáž
Snadná obsluha
Zobrazit všechny vlastnosti
Barevné varianty textilií:více než 30
Barevné varianty kastlíků:2 (krytky, háčky a spodní vodící profil)
Materiál:hliník + PP
Provedení vodících lišt:nemá vodící lišty
Způsob ovládání:manuální
Ovládací prvek:řetízek
Dostupná šířka max:2300 mm
Dostupná výška:1900–2300 mm (rozhoduje poměr stran)

Charakteristika roletek DAY/NIGHT

  • Určené pro zastínění velkých ploch.
  • Snadná údržba a rychlá montáž.
  • 32 variant dostupných textilií.
  • Montáž na klipy na okno, špaletu, zeď, či strop.
  • Variabilní úroveň zastínění.
Zobrazit celý popis a všechny výhody  
 

Rolety DAY/NIGHT si díky svému neotřelému vzhledu a jedinečné variabilitě zastínění získávají stále větší počet zákazníků. Mezi jejich nesporné výhody zajisté patří zcela jedinečný a vysoce funkční design, široký výběr dekoračních látek, snadná obsluha a masivní konstrukce vhodná pro plochy o velikosti až 5,5m2. Díky absenci vodících lišt a provedení textilie připomínají klasické závěsy a záclony, avšak funkčně a údržbou drží krok se současnými trendy stínicí techniky. Pro dosažení dokonalé souhry mezi stíněním, oknem a zbytkem stavby je s ohledem na velikost kastlíku roletky ideální počítat s jeho osazením již při stavbě či stavebních úpravách a vytvořit nad plochou určenou k zastínění výklenek, do nějž se následně kastlík osadí. Samozřejmě není problém roletku osadit i dodatečně bez jakýchkoliv stavebních úprav, kdy nepůsobí o nic výrazněji než klasická garnýž.

Náš tip

Day Night je ideálním typem vnitřního stínění pro větší prosklené plochy, které je vhodné instalovat na špaletu nad okno, či strop nad oknem.
 
Díky kombinaci snadné údržby, variability a intuitivní obsluhy představuje toto stínění velkou přidanou hodnotu pro vaše okna.
 
Barvy a dekory

Zobrazit
Alternativy

Zobrazit
 

Nakoupili u nás
Dodání oken proběhlo nad mé očekávání rychle, byla jsem mile překvapená. Vybourání, montáž a následné zapravení proběhlo naprosto profesionálně sehranou skupinou řemeslníků, se kterými bylo radost trávit čas a sledovat jak rychle práci realizují, vše vždy bylo čistě uklizeno a probíhalo zcela bez problémů. Věřím, že i v letech budoucích budu s novými okny od Vaší firmy velmi spokojená.
Andrea K. Loučany
Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám a Vašim kolegům za dobře odvedenou práci a profesionální přístup. Vše na jedničku s hvězdičkou. Zároveň bych měl zájem o další dvě okna (v přiložené kompletní nabídce) a to konkrétně položku č. 2 a položku č. 9. vč. začištění a s jedním vnitřním parapetem k položce č. 2 Do budoucna postupně u Vás vyměníme všechna okna, tak by bylo dobré, kdyby Váš kolega přeměřil zbylá okna, aby nemusel opětovně dojíždět.
Jan K.